AksoyPaneL Web Bilişim Hizmetleri - SegitalPanelci SpeakyChat Panelci SesliPanelci SesliChat Panelciler Gaziantep Tasarım Gaziantep Panelciler Gaziantep Web Tasarım

AksoyPaneL Müşteri Sözleşmesi Ve Şartname

1-) İlk Kurulum Ücreti Peşindir Ve Kurulum Fiyatı Açılan Sitenin Anasayfa Tasarımı Ve Oda Sayısına Göre Değişiklik Gösterebilir..


2-)
Site Açtıran Kişilerin Bizimle Çalıştıktan Sonra Hizmetimizden Memnun Kalmadığını Beyan Ederek İstediği Firma İle Çalışabilirler.  Site Açılırken Tüm Hakları Site Sahibine Teslim Edilecektir…


3-)
Müşteriler Siteyi İlk Açtırırken Oda Sayısına Göre Pazarlık Yapabilir Fakat Sonraki Ay Bu Oda Sayısını Düşürdüğü Taktirde İlk Başta Yapılan İndirimden Yararlanamazlar…( Oda Sayısını Düşürmediği Taktirde Sorun Yok )


4-)
AksoyPaneL Müşterileri Olarak Başka Bir AksoyPaneL Müşterisine Saldırı Yapılamaz , Zarar Verici Davranışlarda Ve Google Üzerinden Blog Tarzı Yazılarda Bulunamazlar.. Aksi Halde Şirketimize Yapılan Bir Zarar Olarak Görülür Ve Müşteriye Bakış Açımızdada Farklılıklar Oluşur Böyle Müşterilerlede Anlaşmamızı Fes Edebilme Hakkımız Vardır..


5-)
Bizden Seslichat Açtıran Site Sahipleri Hiç Bir Şekilde Sitedeki Görevlilerinin Aracılığıyla Bizden Destek İsteyemez , Sadece Site Sahiplerine Hizmet Vermekteyiz..En Önemliside Msn den Agent İsteginde Bulunmayınız Çünkü Verilmicektir , Telefonla Agent İsteğinde Bulunabilirsiniz…


6-)
Panelimiz 3 Sistemi Desteklemektedir ( Speakychat , voice5WEB ve EartChat) Müşterilerimiz Sistem Değişikliği Talebinde Bulunabilir Yalnız Hali Hazırda Kullandığı Sistemin O Ayki Borcunu Kapatıp Sistem Değişikliği İsteyebilirler..


7-)
Tüm Müşterilerimiz Bu Her Kim Olursa Olsun Ödemelerini Gününde Yapmalıdırlar…Ödemeleri Gününde Yapmayan Müşterilerimizin En Geç 3 Gün İçerisinde Odalarını Kapatma Hakkımız Vardır..Oda Ödemesi Yapıldığı Taktirde Odalar Tekrar Açılabilir..


8 -)
Bize Yeni Müşteri Olmuş Kişiler Daha Önce Herhangi Bir Firmadaysa Ve Geldiği Yere Borc Bırakmış Gelmişse , Bu Durum Ispatlandığı Takdirde Anlaşma Fes Edilir..


9-)
Değerli Site Sahipleri Ve Müşterilerimiz Yukardaki Şartlara Kesinlikle Uymak Zorundadır. Uymadıkları Taktirde Hiç Bir Hak Elde Edemezler Ve AksoyPaneL Gibi Kaliteli Bir Firmadan Men Edilmiş Olurlar Ayrıca Tüm Hakları AksoyPaneL.Com Şirketine Devredilir…

Saygılarımızla….Yunus AksoyReferanslarımız

İletişim Bilgilerimiz

  • » Msn: aksoypanelyunus@hotmail.com
  • » Msn2: info@aksoypanel.com
  • » Telefon: 0 539 277 73 08

DNS Adresilerimiz

  • » ns1.aksoypanel.com
  • » ns2.aksoypanel.com
  • » 46.45.161.42
  • » 46.45.161.43